| Anonim_7591 a întrebat:

Bunahappydau fundita promit
Daca blochez pe cineva pe facebook, acea persoana imi mai poate vedea profilul sau prietenii? Daca da, cum fac sa nu le mai vada?:d

3 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Contul meu setari confidentialitate recomandat Personalizarea setărilor si de acolo te descurci tuwinking BAFTA!

| Buburuzzza a răspuns:

Daca blochezi acea pers.nu iti mai vedea profilul si prietenii

| dorinyo a răspuns:

Nu cred ca iti mai poate vedea profilul deoarece profilul tau ii apare ca fiind un profil privat. Daca vrei sa fii sigura de aceasta seteaza-ti de la profil sa poata vedea doar prietenii activitatea ta pe facebook si pozele.