| puffyxoxo a întrebat:

dc nu primesc nici un email de confirmare, singurul email primit de 4 -5 luni de cand am acesta adresa de email e cel de la yahoo cu"bun venit"in rest nu am primit nici de la TPU nici de la orice alt site sau de la un prieten.va rog sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Intra la "Editare profil". Acolo vei vedea un text.Dai click pe el si vei primi un mail.
Mailul poti sa-l primesti chiar si dupa cateva zile.Succes!

| puffyxoxo explică (pentru CautNume):

Poti fii putin mai explicit te rog!?:*

| CautNume a răspuns (pentru puffyxoxo):

Da, pot fi mai explicita(da, explicita, nu explicit).De fiecare data cand postezi o intrebare trebuie sa alegi o categorie.Intrebarea ta este despre mail-ul pe care trebuie sa-l primesti de la TPU, deci intrebarea trebuia postata la "Totul despre TPU".
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| CautNume a răspuns:

Si sa stii ca n-ai ales o categorie potrivita.Trebuie sa postezi intreabrea la "Totul despre TPU".

| Lightning1997 a răspuns:

Intri la ''Editare profil'' si dai click in dreptul confirmarii adresei de mail.Vei primi un mail pe baza caruia iti vei confirma adresa.Vezi ca ai gresit categoria, exista mai jos ''Totul despre TPU''.