| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

De 4 zile nu pot dormi.Greu adorm, si simt ca sint obosita dar cind ma culc nu mai pot sa adorm.Si ma trezesc de multe ori noapte si nu mai pot adormi iarasi.Mama spune ca din cauza ca sint indragostita.Pentru ca sint cu un baiat de 2 luni si e prima relatie serioasa.Adica am mai avut relatii dar cu el prima data:Ma primblu de miina, si el e primul care mi-a spus te iubesc uitindu-se la mine in ochi.
Dar eu nu cred ca din cauza ca sint indragostita.
Nustiu ce e cu mine
Inainte numai ma culcam eram obosita si adormeam
Dar acum patru zile, foarte greu adorm.Si daca ma scol in timpul noptii nu mai adorm cu una cu doua
Mersi de atentie
Funda

1 răspuns:
| alexiaa a răspuns:

Sincer nici eu nu cred ca din cauza ca esti indragostita nu dormi.Esti indragostita de doua luni si nu dormi de patru zile.Nu prea are logica.Intrebarea mea este daca s-a intamplat ceva deosebit in ultimele zile in viata ta? Cu asta s-ar putea sa aiba o legaturahappy