| pinkroz a întrebat:

De abia pot sa scriu azi la scoala neo luat sange din deget si neointepat ma doare rau. si acum. Iar acum ma mananca toata piele simt ca mor mior aparut 11 bubite mici si rotunde pe piele pe un brat si am apropae peste tot si continua sa ma manance piele chiar si unde nu am bubite. Iar rujeola sau rubeola nu cred ca am ca n-am febra si nici nu tusesc ( Am avut varicela ) Ajutorr sunt disperata ma mananca foarte rau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OanaMajoMadness a răspuns:

Pai eu iti recomand sa mergi cu mama/tata la medicul de familie, ii spui de cand ai bubele si toate simptomele, si iti va spune el ce ai patit.