| mindyabusiness a întrebat:

de anul trecut imi plac fetele (sunt o fata). Si am o prietena buna, ea stie ca sunt... No, si ea cateodata imi da semne "gen" isi pune capul pe umarul meu, imi spune te iubesc etc. Cum sa o intreb daca ar vrea sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| kanechy a răspuns:

Vorbeste cu ea despre genul asta de relatii si afla ce parere are apoi fa-ti curaj si spune-i.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Asta nu sunt semne ca e interesata de tine in felul acela. Sa-ti pui capul pe umarul altuia e un gest perfect normal intre prietene iar acel te iubesc e prietenesc.