| Dollicious a întrebat:

de cate ori ne sarutam cu unul din fostii mei prieteni, ma trezeam ca-mi pune mana pe fund!
De ce fac baietii asta? Ce simt ei cand fac asta?

Răspuns Câştigător
| juky12 a răspuns:

Pentru ca daca e sa o iei logic pozitia mainii e cel mai relaxata cand sta in jos si ca sa nu stea cu mana pe langa corp... dar exista si alte aspecte.de exemplu o tipa cu fundul tare dovedeste ca face sport si vice versa.si..na..fundul potrivit in mana potrivita se simte binebig grinlaughing fundita?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Simt nevoia să atingă părțile feminine, așa sunt și mai tandri, văd reacția fetelor, etc.
Pa, pa.

| IoanPetru a răspuns:

Pai an primul rand nu ai de unde sa stii ca toti baietii fac asta pentru ca nu i-ai cunoscut anca pe toti. Majoritatea baietilor sunt niste perversi nesimtiti care nu stiu ce e aia dragoste si vor doar sa te... (eu nu sunt unul dintre ei laughing )