| Ionela_Cata_1998 a întrebat:

De cateva seri am acelasi vis.Visez ca moare o persoana foarte draga mie.Coincidenta e ca visele sunt identice intre ele...Ce se poate intampla si ce semnificatie au aceste?

2 răspunsuri:
| Gabriela0009 a răspuns:

Semnificatia visului Cand visezi ca moare cineva apropiat tie
este un semn bun pentru tine, vei trece prin anumite schimbari, vei depasi o anumita perioada a vietii cu bine si vei primi vesti la care nu te asteptai. Daca doresti si alte raspunsuri despre visul MOARE poti verifica aici http://www.cevisam.com/? s=moare

| CuriousGirl7 a răspuns:

Cica daca visezi ca moare cineva, acelei persoane ii moare moartea. Adica e un semn bun, ca nu va muri prea curand happy