| bd a întrebat:

Deci. incepe. am avut o problema cu caderea parului. am incercat toate produsele bla bla. nimic nu a avut efect. am auzit ca gazul functioneaza si am incercat. intr-o seara am facut faza cu gazul, dimineata mi-am spalat parul si nu am avut probleme. a doua seara am facut la fel dar dupa un timp cam jumatate de ora a inceput sa ma arda pielea capului si mi-am spalat parul. dupa cateva zile ( adica azi ) a inceput sa mi se cojeasca pielea capului. este de la gaz? ce pot sa fac ca sa scap de pielea care se cojeste?

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Da, este de la gaz. sa nu mai faci atat de des tratamentul cu gaz, chiar daca este bun pentru caderea parului, nu este recomandat asa de des

1 răspuns:
| Nirvana a răspuns:

Sa folosesti produse sau remedii naturale pentru hidratarea scalpului.Si da, e de la gaz.