| CatalinahoneyX a întrebat:

De cateva zile bune nu-mi mai merge ask-ul... Adica pot intra pe el, dar cand dau la Noutati si sa vad mai mult imi apar litere, cifre. etc. Si cand dau sa vad cine mi-a raspuns la intrebari nu se deschide casuta aia si se face alba laughing! Ma puteti ajuta? Va rog kiss

3 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

E probabil de la browser. dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar big grin

Sau incearca altul tongue

| CatalinahoneyX explică (pentru RoBoT93):

Am incercat. crying Mi-am descarcat Modzilla Firefox laughing a mers pentru cateva momente apoi... nu a mai mers laughing

| RoBoT93 a răspuns (pentru CatalinahoneyX):

Incearca opera :D
www.opera.com :P