| RockStar a întrebat:

De ce in ziua de astazi nu mai poti sa ai incredere in prietenii, cand auzi ca te barfesc iti fac probleme si mai multe altele?
Sincer numai pot intelege.
De exemplu astazi. m`am certat cu niste colege de-ale mele care le credeam prietene dar am auzit ca ma barfesc pe la spate si nu le-am spus nimica. ( Sorina si Simona )
Astazi de exemplu stateam la vorba cu o amica ( Simina )... si au venit Sorina si Simona la banca sa vada ce facem si le-am zis ca bine ( ce era sa le zicem? ) au plecat si s`au asezat intr-o banca si ne-au intrebat daca mergem afara. eu am zis ca NU ma duc afara deoarece e frig, Simina a zis la fel ca nu merge. Dar eu nu am oprito, putea sa mearga. Si normal cand au auzit Sorina si Simona repede ne-au barfit si ne-au jignit. oh go on.
A venit ora de Contabilitate eu povesteam cu Simina in ora laughing si a scos-o profa la tabla pe Simina si Sorina i-a zis ca eu am atatea fite in cap si alte tampenii straight face si a jignit`o si pe ea. ( totusii colegiii mei au boala pe mine dar nu au nici un motiv ). mi-a povestit Simina totul. ( eu nu prea am luat in seama vorbele rele deoarece nu ma intereseaza cine ma jigneste ). Cand sa sunat toate colegele se holbau la noi, special la mine parca as fi facut ceva oh go on.
am mers la informatica si Simona a intrat pe mess si a vorbit cu Simina si i-a zis ca de ce ma uit urat. si i-a zis ca nu m-am uitat dar na normal nu intelegea oh go on. ( fite ). si a intrat si Sorina pe mess sa vorbeasca cu Simina si a inceput sa jigneasca yawn. Eu si Simina ne uitam la videoclipuri si incepe sa zica Sorina ca daca are interagoriu. oh go on. si i-a zis Simina ca ne uitam la video dar batman Sorina e perfecta si na oh go on.
Dati`va seama dupa aceea a inceput sa zica ca e mai frumoasa ca Simina laughing si ca ea e slaba ca se uita baieti dupa ea si eu ma apucam de ras si normal si Simina la fel. La Sorina ii place un baiat din clasa 9 si tot vroia sa se combine cu ala dar nici o sansa i-a zis tipul in fata NU ca esti URATA laughing. Cred ca de atunci are atatea fite in cap oh go on. si am uitat sa va spun se crede milionara Sorina laughing. Oricum nu imi pasa daca e milionara sau ce se crede ea dar e disperata si zice de altcineva oh go on.
Totusi nu inteleg ce vor. oricum nu le bag inseama laughing.
multumesc si scuze de greselii laughing.

4 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Eee da asta ii viata acum. Daca nu barfesti putin pe la colturi, nu se poate :-o.trebuie sa fii superwoman ce sa mai? laughing). da-le incolo laughing. trebuie sa va invatati sa comentati inapoi, nu fiti prea moale cu asteawinking nu merita oh go on

| RockStar explică (pentru princess97):

Totusi nu am de ce sa le comentez inapoie, pentru ca nu ma cobor la nivelul lor sa dau din gura ca o moara stricata. si nu trebuie sa le bag inseama. Dar sincer acele persoane nu isi dau seama ca cu cat ma barfesc pe mine sau pe altcineva. NOI devenim mai importante ca ele. de exemplu : eu devin Vedeta ele imi sunt fane devil. si ++ ma fac sa ma simt atat de mandra si ++ importanta : x. Ma fac cunoscuta in oras laughinglaughinglaughing.
Infine laughinglaughing. mersi :*laughinglaughinglaughing.

| Alexander123 a răspuns:

Wooow, asta da problema, in ziua de azi nu mai poti sa ai incredere in nimeni...

| RockStar explică (pentru Alexander123):

Stiu sincer straight face. am uitat sa scriu acolo ceva. straight face
daca esti Rrrarait asta inseamna ca de aceea trebuie sa te comportii urat cu persoana respectiva deoarece asa la lasat Dumnezeu? ( Cica este un motiv sa vorbestii asa pentru ca esti Rrait ) lol straight face. Colegii mei au cel mai ciudat motiv. nu ma suporta deoarece sunt Rrraita. si vorbesc ciudat. ( accentul ) straight face. laughing oameni distrusi straight face laughing