| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

de ce ma dor soldurile si pe langa buric pana jos la ovare.ma dor si picioarele...azi la scoala m-a luat ameteala. m-am asezat jos se invartea clasa cu mine.imi este somn.am o stare de neliniste in sufletsad ce am imi vine menstruatia p. s sunt sora mai mica a lu biancutsa

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Probabil ca da, asa debuteaza activitatea ovarelor in perioada in care trebuie sa-ti vina. Nasol ca esti una din ghinionistele care au dureri, sunt multe fete care n-au nici-o greata in perioada asta, iar altele care nu se pot da jos din pat.