| Danielllle a întrebat:

Buna,de ceva timp doresc sa-mi cumpar un Macbook air,insa acum cind am posibilitatea stau la indoiala,daca o sa doresc sa downloadez un film sau muzica de pe net,o sa fie posibil sa si pina acum? daca de pe un flash o sa doresc sa copii ceva,o sa citeasca? si inca ceva, are vreo programa asemenatoare cu Microsoft world sau excel? sau daca o sa copii vreun document de asa gen o sa-l citeasca? sau merita de cumparat asa notebook sau nu...parerile voastre.Cei care au Macbook.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca o sa mearga toate ca pe windows. exista varianta de office si pentru Mac, ba chiar exista si variante free. Mare majoritate a aplicatiilor (mai putin jocuri) ofera suport si pentru Mac.

Acum vezi daca se justifica banii dati pe el.