| Coliba_Angela_1978 a întrebat:

Buna de ceva timp imi place de un baiat si ntiu daca ma place si el dar i tot pune piedici se baga in seama cu mine si se tot impine in mine osare ce inseamna asta? P.S

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu inseamna nimic: neavand cu cine se juca, te-a ales pe tine.

| MskDesign a răspuns:

Ce poate insemna?!
O iubire dintr-o piedica si o inpinsaturalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt prea multe detalii care sa demonstreze asta.
Doar pentru ca un baiat iti pune piedica si se baga in seama cu tine nu sunt detalii 100% care sa demonstreze ca te place...Pot fi atat reactii amicale cat si ceea ce consideri tu.
Nu iti fa iluzii desarte inainte, poarta o discutie cu el sau asteapta momentul potrivit.
Succes!

| cerbulroz a răspuns:

Ca-si bate joc de tine.happy