| Elenaaylin a întrebat:

Buna! De ceva timp ma tot gandesc sa-mi pun aparat dentar.Am 14 ani si am un spațiu intre cei doi dinți din fata.
Am spațiul încă de când aveam 8 ani, iar eu având o vârsta mai mare arat ciudat rău de tot.
Tatal meu a zis ca este de acord, însă mama mea a zis ca nu am nevoie atâta timp cat dentistul nu a adus vorba de un aparat dentar (la dentist am fost acum 3 ani, iar de atunci dinții mei nu s-au mai schimbat).
Intr adevăr nu este un spațiu mare, dar totuși, ma deranjează. Cred ca as arată de vârsta mea sau chiar mai matura dacă as avea dinții uniți.
Voi ce ziceți?

1 răspuns:
| Dariamaras a răspuns:

Eu zic sa vorbesti si cu dentistul! El stie cel mai bine daca tiar trebui sau nu. Nu riscă să încerci