| Analiaa a întrebat:

de ceva zile ma simt mega rau! sad am stari de ameteala,dureri de cap oribile cateodata nu ma pot tine pe picioare ma dor ochii,febra mare, varsaturi! crying si am lesinat odata! ce boala credeti ca am? oare anemie? daca da oare trebuie sa merg neaparat la doctor?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ai febra inseamna ca ai o infectie, nu are legatura cu anemie, poate o viroza, trebuie neaparat sa te duci la medicul de familie sa te consulta.

1 răspuns:
| mady960 a răspuns:

La fel am patit si eu exact aceleasi simptome pana am lesinat pe strada si luata de salvare si internat in spital. Miau faut toate analizele mi-au spus ca au iesit bine dar mi-au dat ceva tratament si de atunci nu mai am nimic.Deci du-te de urgenta la doctorul de familie sau la spital.