| andreinr7 a întrebat:

Buna,de curand am aflat de fimoza si ca poate aparea daca penisul tau nu poate fi decalotat, adica preputul tau acopera tot penisul, eu pot sa imi decalotez penisul doar in starea fleasca iar in starea erectila rareori daca ma chinui si oricum el nu ramane decalotat mult....btw am 15 ani sper sa ma poata ajuta cineva.

2 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Mai bine ai consulta un medic sau pe cineva specializat din acest domeniu.
Parerea mea.

| Omerta47 a răspuns:

Poate nu te speli destul de des. Daca nu asta e problema atunci incearca sa il fortezi. Eu l-am fortat odata tare de tot si dupa aia nu am mai avut probleme.