| Ungureanu_Romina_2000_0WAu a întrebat:

de curand mi-a zis o prietena ca mi-a vazut iubitul noaptea cu o alta fata si ca se pupau. Dar acea fata are iubit si este si prietena buna cu mine. Amandoi zic ca s-au intalnit pentru un incarcator.
Plus ca iubitul meu in ultimul timp se comporta foarte, foarte urat cu mine spunandu-mi mereu ca eu il insel.
Ce sa cred? Si nu vreau raspunsuri de genul ai incredere in ce zice el, ca nu am deloc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu ai incredere si se mai poarta si urat cu tine nu vad care mai e scopul lui

| corbulalbrosu a răspuns:

Scurt, clar si la obiect; da-i "papucii" cat poti de urgent. Succes in viata!

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa crezi ca au rezolvat problema incarcatorului.

| Ungureanu_Romina_2000_0WAu explică:

Cu el am terminat-o, dar nu stiu ce sa cred despre ea, totusi suntem prietene foarte bune...