| lauriciii a întrebat:

de curand mi-am cumparat o pereche de cizmulite crosetate, insa materialul de la calcai este mai tare, mai aspru si din aceasta cauza nu le pot purta pentru ca ma incomodeaza. ce pot face in aceasta privinta? se poate inmuia cumva materialul, sau pot face ceva ca sa se mai lase? fundita:X

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Ar trebui sa incerci chiar daca te doare sa le porti cate putin in fiecare zi se vor lasa daca le folosesti in schimb daca le ti aruncate pe undeva pentru ca nu le poti purta nu se vor lasa singure.

1 răspuns:
| lauriciii explică:

Am incercat.chiar acum am citit pe net sa le port cu o soseta mai groasa si asta fachee hee sa speram ca se vor lasa si nu-mi vor mai face ranisad treaba nasoala e insa ca maine ar fi trebuit sa le port la un majorat, iar acum nu mai pot deoarece ma ustura bataturile de morcrying