| Ingrid16V a întrebat:

Bunasad Mi-am cumparat niste cizmulite si le-am purtat de cateva ori si mi s-au rupt la calcaisad adica s-au rosthinking Credeti ca daca le duc undeva unde se repara incaltaminte, mi le poate faceI don't know

Multumescwinking sad

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Probabil vrei sa spui ca s-a ros talpa foarte rapid deoarece era dintr-un material cam moale.
Si da. poti sa ti le repari der te va costa intre 10 -15 lei... sa ii pui ori doar un "toc" nou ori intreaga talpa!

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Da,am patit si eu asta si le-am dus si au iesit super binewinking

| Ana22229 a răspuns:

Da le pune ceva acolo sper sa le reparilaughing

| AlexaGabriela a răspuns:

Da ti le face dar mai bine i-ati altele! Poate sa iasa cu... deformati*!(ce cuvant *am folosit si eu...)

| madelineey a răspuns:

Da se poate s-au rupt pentru ca erau cusute prostbig grinFunda?