| anonim_4396 a întrebat:

Buna de fiecare data cand invat iau nota 8 sau 9 nu mai odata am luat 10 si nu stiu ce sa fac vreau sa iau mai multe note de 10 un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Păi încearcă să acumulezi puncte depinde daca profu sau profa pune aşa ceva, ridica mana la ore sau du referate din lecţia de zi...fă un mic efort de a invata acum e perioada cand se asculta cel mai mult si poti lua 10 usor.Bine depinde de ce profesori ai.
Eu îti urez mult succes la note de 10 si să ai baflă la şcoala!

4 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Poti sa scrii mai frumos poate e si aia!winking iti zic eu!

| claudiaclau a răspuns:

Buna...sfatul meu este sa faci pregatire, sau poate profesorul este mai exigent si daca nu stii o intrebare iti scade mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

| DumitrescuAndrei a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine!