| AndraaaaaAndreeeaa a întrebat:

De ieri am observat ca mi a venit un pic de sange din zona intima sa zic asa, o picatura mica pe servetel.Si pe urma ma tot uitam si vedeam un pic de maro tot pe servetel. Si azi dimineata cand am fost la baie am observat ca urina imi era asa maronie. Mentionez ca de aproape 2 ani mi a venit lichidul ala inainte de menstruatie, deci nu mi-a venit menstruatia. Ce sa fac? ma cam teem...

Răspuns Câştigător
| ilasgeorgiana a răspuns:

Buna! Uite aici cateva raspunsuri, eu zic sa nu te stresezi! http://www.topsanatate.ro/......-post.html Funda :)

1 răspuns:
| Adelinaa998 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji este normal incetul cu incetul te vei obisnuii