| Ana00005 a întrebat:

De la ce varsta imi pot face un piercing in spranceana?
Si daca nu il mai port mi se va astupa gaura fara sa ramana urma sau nu?

Răspuns Câştigător
| dani2404 a răspuns:

Dar de ce **** mea nu ne facem piercinguri si pe pupila ochiului? Doamne, ce generatie mai e si asta?

| Ana00005 explică (pentru dani2404):

Una pe care nu o intelegi! tongue

| Ana00005 explică (pentru dani2404):

Eu am pus o intrebare, ce-ai? Daca nu avei de gand sa raspunzi cu ceva util, putei sa nu scrii nimic!

4 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

La oricati vrei cu acordul parintilor

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Il faci la cati ani vrei cu acordul parintilor, si nu cred ca te va deranja, dar daca te va deranja, il poti scoate si gaura se astupa, ramand o mica gropita, ca si la urechehappy
Bafta!