| anonim_4396 a întrebat:

Buna de la inceput spun ca zc scurt si la obiect
deci care da raspuns mai bun primeste funda
merg intr-o excursie la bucuresti la afi unde merge si un baiat cu 2 ani mai mare cu care filtrez de 2 luni(merg cu mama lui in excursie, mi-e profa de istorie)
ce pot sa fac sa fiu cu el
sunt mai mult ca sigura ca ma place
ili plac mult, nu am mai avut prieten pana acu
plzzz ajutor
***FuNdOi***

4 răspunsuri:
| fufutz a răspuns:

Pai incearca sa ramii cuel in doi si arata-i cumva ca il placi si vrei ceva cu el

| Florina16 a răspuns:

Poti sa ii spui k il placi si sa il intrebi daca vrea sa fiti impr sau sa pui p cine sa vb cu el si sa se intereseze daca are pr daca ii place de tine si sa ii ceara nr de tel sa poti vb cu el

| Alexa_8541 a răspuns (pentru Florina16):

Nu am curaj sa-i zc in fata si nici nu vreau sa implic pe cineva
iar profa ma stie de 6 ani si are o parere buna despre mine sinu vreau sa se schimbe

| Florina16 a răspuns (pentru Alexa_8541):

Cerei nr de tel sau id printr'un biletel si poti vb prin sms sau p mess