| larrii a întrebat:

De la o vreme totul merge pe dos... ma plictisesc, nu am ce face. Cu prietenii nu am cum sa ma duc in oras pentru ca : ba sunt la tara, ba m-am certat cu ei, ba sunt plecati din judet, ba nu stiu ce. si pur si simplu nu am cu cine sa ies straight face nu am cu cine sa vorbesc. din cauza asta sunt suparata mai tot timpul, mama ma tot intreaba ce am, ii spun ca nimic, si tot asa... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Eu am fost la bunica-mea si am o stare de parca as pluti fara ca nimeni sa ma vadalaughing. Nici eu nu stiu ce vreau sa facstraight face Macar de as iesi cu prietenul, dar e plecat la tara. Sper sa se distreze muult mai bine decat o fac eustraight face Incearca sa te uiti la un film sau it mai sugerez ceva, dar depinde de ce varsta ailaughing pentru mine la 12 ani m-a bine dispus: Zambetul lui Sharonbig grin Uita-te la episoadele astea pe net(nu dau site ca poate ma penalizeaza TPU), dar cauta pe googletongue Baftaa

soothe
| soothe a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp pe TPU si sa devii folositoare altora.

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

...Nu sunt prea buna la sfaturi dar incerca sa iti faci prieteni noi!

| Genius21 a răspuns:

Prin asta trece toata lumea, mai ales azi. Pentru inceput gaseste-ti activitate, incearca sa te plimbi, mergi la cofetarie, sunt multe lucruri pe care le poti face, trebuie doar sa vreiwinking
Iti urez un paste fericit.

| April23 a răspuns:

Implica-te in alte activitati. Si eu am trecut printr-o astfel de perioada si m-am implicat in urmatoarele:

-voluntariat
-dans sportiv
-forumuri
-scriu un fan fiction
-am devenit trendsetter Avon

M-au ajutat mult, pentru ca am prieteni noi si imi ocipa mult timp.
Daca te intereseaza sa devii trendsetter Avon contacteaza-ma la idul pixxie.rawr