| cryss_6160 a întrebat:

Buna De la un timp calculatorul mi se restarteaza de unul singur fara nici un motiv...nu mai pot sta pe el nici o ora ca mi se restarteaza Oare de la ce este aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Catalin91 a răspuns:

Ori ti sa duc ceva component ori e plin de praf happy si se prea incalzeste si atunci cand ajunge la o temperatura foarte mare pc'il se restarteaza incearca sa il cureti de praf iar daca va face la fel dupa ce l-ai curatat te sfatuiesc sa te duci la un service de calculatoare ca atunci ai ceva probleme cu ceva component

2 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Pai sunt 2 posibilitati:Ori ai f multi virusi, ori iti trebuie schimbata sursa... vorbeste cu un specialist

| BlueBroom a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi.Ai grija ca daca ti se va opri dintr-o data (fara sa se restarteze) si nu ti se va mai deschide la loc inseamna ca sigur ai prea multi virusi in pc.Am patit faza asta de trei ori