| anonim_4396 a întrebat:

De vreo doua saptamani colegul meu se comporta mai diferit decat de obicei(inainte eram invizibila). Face urmatoarele chesti:

- in ora de germana am jucat ceva joc si l-am intrebat pe alt coleg ceva legat de joc si el sa uitat fix in ochii mei apoi in alta parte apoibiar in ochii mei

-intr-o zi dupa ce am terminat orele am asteptat-o pe prietena mea si sa uitat fix in ochii mei a zambit si apoi a plecat

- azi sa intors in spate in ora de romana si face catre mine,, ce faci anca?" si eu i-am zis,, bine tu "

-in ore se intoarce cateodata la mine ma priveste vreo 3 secunde, zambeste si se intoarce inapoi chiar daca nubzice nimic

-un coleg ma enerva intr-o zi si i-am zis sa ma lase su face el catre ala,, lasooo" si mo lasat.
- oazi o intrat pe facebook pe mine si mo intrebat.ca ce teme avem,o zis sa ii explic cum se face,si mo intrebat ca ce fac,cum sunt,o zis ca is harnica, ca mi-am terminat temele...(niciodata de cand suntem colegi nu o intrat pe mine)

Ce credeti :

1.ma place?

2. De ce face fazele alea?
Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi.
Dau funda raspunsului care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Mie mi-au plăcut fazele din timpul orelor de germană și de română.
Acolo e cu jocurile și apoi veniți cu întrebările la TPU pentru rezolvat temele.
Buni școlari mai sunt azi, doamne!

| positivity a răspuns:

Băieții chiar sunt niște personaje ușor de citit, dar ca de obicei, există și excepții.
În cazul de față, pot presupune faptul că tipului îi ești dragă. Probabil îl atragi, ceva din felul tău de a fi îl atrage. De aici și faptul că te-a observat de-abia acum.

| 456deea a răspuns:

Te place.

| elishaa a răspuns:

Iti zic eu ceva sigur, daca isi face timp sa vorbeasca cu tine si oriunde te duci intamplator il vezi si pe el, atunci clar te place. Un baiat care nu te place nu s-ar chinui sa se bage in seama cu tine, daca nu a mai vorbit pana acum cu tine.

| Maria_Carmen_1998_FqYm a răspuns:

Da, te place. Daca nu te-ar placea nu ar face chestiile care le face