| 21091995 a întrebat:

de la un timp in coace telefonul meu Samsung galaxy s3 merge foarte greu, mai multi prieteni mi-au zis ca am virusi pe el, daca ii dau revenire la setarile din fabrica scap de virusi, sau spuneti-mi va rog o alta modalitate,

2 răspunsuri:
| DyDyy23 a răspuns:

Merge greu probabil pentru ca folosesti multe aplicatii si le lasi deschise sau pentru ca nu exista Wi-fi in zona! Am si eu iar cand mi se intampla sa se blocheze este din cauza aplicatiilo si pentru ca tin f mult degetul pe el!

| 21091995 explică (pentru DyDyy23):

Unul dintre prieteni mei are acelasi telefon, aceleasi aplicati si la el merge mai bine, culmea al meu e de 32gb al lui de 16