| bomboniiica a întrebat:

De la un timp ma bate gandul sa incerc o data marijuana, nu e nimic rau in asta, la urma urmei nu am nimic de pierdut dar vreau sa stiu daca vi se pare o idee nebuneasca avand in vedere ca am 14 ani? si daca mi s-ar putea intampla ceva? astept raspunsuri

8 răspunsuri:
| laraxlena a răspuns:

Fiecare face ce doreste dar eu nu iti recomand, normal ca ti s-ar intampla ceva ingrozito, ai putea sa lesini foarte des, sa iti pierzi cunostinta si sa devii dependent de ea.Nu numai varsta e frageda dar si ce vrei sa incerci e rau, eu cred ca numai traficantii de droguri si nebunii care le consuma ti-ar recomanda sa incerci, in nici un caz parintii

| bomboniiica explică:

Doamne ...doar nu credeti ca pot deveni dependenta doar daca incerc o data. Pur si simplu ma tenteaza, daca am de unde de ce sa nu incerc? Mai bine sa raspunda ce-i ce au incercat si sa-mi spuna cum a fost de fapttongue

| TheTiger a răspuns:

Deci, o data ce ai luat marijuana nu mai poti sa traiesti fara ea, dar nha, este viata ta, nu iti recomand pentru ca se intampla lucruri grave.

| MadaxElena a răspuns:

1. de la marijuana nu devii dependenta!
2.mai bine fumezi iarba pura decat spice-uri.
3.De la spice-uri ti se inrosesc ochii sunt asa lesinatilaughing...te simti ingrozitor mai ales daca fumezi mult.
IN schimb marijuana nu e asa de rea. E sanatoasalaughing cum s-ar spune. Bine ca eu n-am incercat niciunele dar am avut prieteni care au facut-o.

| Legalize a răspuns:

Laraxlena.nu lesini, nu`ti pierzi cunostinta, nu devii dependent de marijuanawinking documenteaza`te, nu te lua dupa tv si ...mna asta e

| robert87 a răspuns:

Se zice ca daca tragi odata "iarba"nu te mai poti lasa, adevarul e ca marijuana te face sa vezi lucrurila asa cum sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca e foarte ok eu am incercat iarba la tocmai 17 (adica acu' vreo 3 luni) ce rost are sa pierzi timpul happy nu ti se intampla nimic belive me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti recomand laughing vai de plamanii tai daca incerci sa fumezi happy esti cumva mai "true" daca faci asa ceva rolling on the floor?