| AndonAleksandru a întrebat:

A fost cineva in Los Angeles? Ma tot bate gandul sa ma mut acolo, dar din ce am citit pe TPU, tot despre întrebarea asta, multi spun ca este grea viata acolo. De ce? Mi se pare cu totul altceva față de Romania! Școală e altfel, mâncare si ea, tot altfel. Sunt multe lucruri de care te poti bucura acolo.
Astept raspunsuri, cu privința la intrebarea despre Los Angeles. Vreau sa stiu cat mai multe!

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Iti recomand sa ii urmaresti pe cei doi si ai sa iti faci o idee pozitiva:

https://www.youtube.com/channel/UC-xGeq6E12sr_Kk4X_Jl2bg

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa te muti, de ce nu thinking

| Catrice a răspuns:

L.A. e un oras scump, numai miliardari pe acolo. Dar dacă îți permiți...

| siriusblack98 a răspuns:

Tu banuiesc ca n-ai nici 18 ani de gandesti asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai auzit ca e greu dar vrei sa te muti ca e scoala altfel si mancarea altfel? N-am mai auzit in viata mea sa vrea sa se mute cineva in state pentru mancare, la ei bucatele traditionale sunt cartofii pai. laughing Daca vrei mancare altfel muta-te in Italia, Franta, Turcia, nu in LA. Iar acolo o casa normala e un milion de dolari, asa ca bafta!

Ah, apropo, sa ma anunti cand te trezesti!winking

| AndonAleksandru explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu care dintre noi doi doarme si ar trebui sa se trezească!?
Deci eu sunt in Italia deja. Dar...nu am mentionat ca vreau sa ma mut in L.A pentru mancare si școală. Asta este indiferent pentru mine. Am zis doar cum stau lucrurile acolo. Ce diferență este. Stiu ca poate nu înțelegi diferența, dar te rog, mai bine nu răspundea-i, esti incapabil!?
Oricum, mersi pentru raspuns, o sa il consider ca un sfat.