| Djlsghtnquuw a întrebat:

Buna:*. De la un timp ma tot culc pe la 5 dimineatastraight face. Ce sa fac sa ma pot culca mai devreme? Multumesc:*. Funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trezeste-te cat mai dimineatabig grin.(ca sa fii obosita)
Fa anumite chestii care te plictisesc si te obosesclaughing.
Si sa nu dormi la pranz.
Seara te culci cand ti-e somnLbig grin.

Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Somnifere! crede-ma, merg de minune, iei pe la 8, si voila, ca sa arati ca te culci responsabil laughing)

| NeXt_6616 a răspuns:

Pai e simplu nu mai sta la tv sau pc pana tarziu, nu mai dormi in timpu zilei, si/sau bea seara inainte de culcare lapte cald ajuta la somn, sau fa un dus cu o ora inainte, acuam depinde si de tien daca vrei cu adev sa te culci mai devreme, ca daca esti tipu de pers care umbla prin cluburi sau cu prietenii e normal sa adormi abia a doua zi happy

| laurik_5214 a răspuns:

Pai cu somnifere sau uitate la tv ca daca stai la pc nu te mai ia somnul stiu cum e si incerca sa citesti o carte ceva sati obosesti ochii

| KiddoxD a răspuns:

Pai inainte de culcare incalzeste'ti un pahar de lapte!happyincearca! sper sa mearga!:*