| Fluture a întrebat:

De multe ori am vazut la hi5, la about me descrieri care nu sunt facute cu alineat. Adica sunt cumva de la mijlocul paginii scrise. Cum fac asa ceva? Sper ca ati inteles ce vreau sa spun. Adica :
Spatiu" bla blabla Spatiu"
Spatiu" blablabla bla blabla bla bla bla bla Spatiu"
Ceva de genu laughing Care stie sa-mi spuna :* Fundulitza si voturi laughing :p

4 răspunsuri:
| Fluture explică:

Of. da nu iesi asa cum vroiam eu.cum am vrut sa arat straight face of. crying nujtu cum sa explic.deci un rand sa fie m in interiorul paginii, altul m in exteriorstraight face

| LicCuricCi a răspuns:

dai cu space pana ajung la mijl.

| LicCuricCi a răspuns:

Am inteles ce vrei sa spui ia incerca site-ul asta: http://www.ysmile.info/

| Tacii a răspuns:

Lasi spatiu.