| OctavOctavvv a întrebat:

Stie cum se pune "spatiu" in HTML? Adica daca vreau sa scriu un text si sa pun alineat

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

Poti sa pui & nbsp; dar legate pentru un spatiu

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia uite ce am gasit eu la primul search pe google

http://www.wikihow.com/Insert-Spaces-in-HTML

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil apesi pe "ENTER", dar nu stiu sigur, de obicei cand vrei sa incepi de la capat un nou alineat, asa faci, incearca si o sa vezi daca merge sau nu. Bafta!

| suntserios a răspuns (pentru Mayhem666):

Html nu e editor text

| Mayhem666 a răspuns (pentru suntserios):

In caz ca nu ai observat, nu eram sigur de raspuns, am si spus ca nu sunt sigur, oricum nu ma prea pricep la chestiile astea, de aceea nu am spus ca sunt sigur, oricum, ma bucur ca macar a gasit cineva sa il ajute, adica tu, am vazut ca i-ai dat un link.