| Loriiii100 a întrebat:

De o luna am primit un telefon, Samsung galaxy s plus, iar acum nu se mai incarca jocurile/aplicatiile de pe google play. Aplicatiile/jocurile existente se chinuie sa se actualizeze. Arata ca se incarca.dar nu se sfarsestesad Stie cineva cum se rezolva?happy

2 răspunsuri:
| loredanalorena a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Fit, nici mie nu-mi mai merg unele jocuri de pe google play, nu mi se incarca.Habar nu am de ce se intampla asta... oricum te sfatuiesc sa te duci cu el la magazinul de unde l-ai cumparat sa-i intrebi daca se poate face ceva, chiar nu stiu...doar atat pot sa-ti spun.Succes!

| Loriiii100 explică (pentru loredanalorena):

Multumesc,dar acesta este destul de departe de mine si speram ca pot rezolva mai repede.dar se pare ca tot acolo voi ajunge.