| darkprincesskiss a întrebat:

De o spatamana m-am lasat de fumat dar acum imi este foame mai mereu. As manca non-stop. Este normal? Asa o sa simt mereu nevoia de a manca daca nu mai fumez?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Este normal sa simti asta dar numai o perioada pana ce se obisnuieste organismul fara nicotita si probabil vei pune cateva kg...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i normal, la multi am auzit ca mananca bomboane mentolate sau mesteca guma pe stomacul gol, eu zic sa incerci nu-ti stica si nici nu e costisitor.

| daniellle a răspuns:

Precizez de la început că sunt nefumătoare, însă ştiu câte ceva despre asta.
E normal.
Când renunţi la orice ''drog'', apar nişte simptome de sevraj. Cum ar fi răguşeala, pofta nestăpânită de mâncare, usturimea din gât şi aşa mai departe.
Nu te speria, e normal să ai tot felul de simptome.
Felicitări, apropo! big grin