| maria_9426 a întrebat:

De un timp un coleg de clasa (clasa a 10-a) ma tot ia in brate, ma imbratiseaza. Nu stiu sigur daca ma place pentru ca s-au facut niste zvonuri cum ca i-ar placea si de alta colega. Si cu ea este asa dar mai putin pentru ca are prieten si el stie asta. Am vorbit deschis despre ea si el mi-a spus ca nu-i place pentru ca nici nu ar fi in avantaju lui deoarece are prieten. El se intelege bine cu ea, dar si cu mine.
Astazi a facut o chestie si eu i-am spus ca m-am suparat pe el. Am facut asta ca sa vad cum reactioneaza sa vad daca ii pasa sau nu. Mi-a mai zis de cateva ori asa in treacat sa il iert dar mna.
Eu nu as vrea sa fiu cu el, nici macar nu as vrea sa ajungem in stadiul in care sa il refuz.
Nu vreau sa ma continue asa sa ma ia in brate. Nu e violent e chiar finut.
Ce ar trebui sa fac?
Ms dau funda.

2 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Spune-i ca ai prietenwinking

| Deiiiiaa a răspuns:

Buna happy. Daca tie iti place de el...ar trebui sa ii dai o sana. Asta e parerea mea. Succes!