| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt un mare fan al muzicii rock si imi place sa-mi cumpar de pe internet, tricouri cu diverse formatii. Puteti sa-mi dati niste siteuri de acest gen, de unde pot sa achizitionez astfel de tricouri? Inafara de Bestial.ro si maniacmusic.ro

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Heiiiiiii!
Dacă eşti din Bucureşti îţî pţi cumpăra de la IDM e la 5-10 minute de Gara de Nord!
Sunt cu toate formaţile şi preturile incep de la 15 lei! Tricourile sunt de calitate. Cele de la 30 lei in sus sunt bune
Dacă nu eşti din bucureşti baftă!

| HeliosMetal a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Mersi mult. Mi-ai fost de mare ajutor.

| CannbalCorpse a răspuns:

Cu plăcere.