| Electricwoman a întrebat:

De vreo 2 ani aproape cunosc un tip si imi place de el. De multe ori si el mi-a dat impresia ca ii place de mine, dar pana acum nu prea a facut nimic. E si foarte pretentios la fete, si putin timid. Se poarta foarte super cu mine, dar de multe ori in preajma mea mai flirta si cu niste prietene. Am fost la un mic party la el acasa si (dupa ce a stat o parte din seara pe picioarele prietenei mele) am ramas doar noi intr-o camera si m-a luat in brate si am vorbit o gramada. Ne-am sarutat etc toata seara. Nu l-am mai vazut facand asta niciodata cu o fata. De obicei ele vin la el. De dimineata se purta de parca nimic nu s-ar fi intamplat. L-am intrebat ceva printr-un mesaj si mi-a raspuns normal, fara pupic fara nimic. Tot posteaza pe facebook melodii pe care le-am ascultat in seara aia impreuna. Nu stiu ce sa fac. Sa deschid eu subiectul? Mi-e ca imi iau o mare replica "a fost doar de fun"

2 răspunsuri:
| AndreeaRoxana225 a răspuns:

Da.exact asa misa intamplat mie. suntem singuri imi zice ca ma iubeste, ma saruta, etc. a doa zi nici nu exist pentru el, si ma oftica asta

Te sfatuiesc sa va intalniti in secret asa fac eu, si cand e doar cu mine sa comporta altfel

sper sa te ajut :''fun''

| NeimaginabilA a răspuns:

O fost beat saracu', si daca era treaz tot ce voia e sa faca sex, o alta posibilitate ar fi ca ii e rusine cu tine in public, mai ales fata de prietenii sai.