| Rusescualina1234 a întrebat:

deci am 16 ani luna aceasta mi.a venit menstruatia pe aceiasi data ca si luna trecuta dar luna trecuta menstruatia mea a durat 3 zile si putin ma rog dar luna aceasta m-a tinut doar 2 zile a 3 zi mi.au curs doar 2, 3 picaturi iar azi fiind a 4 zi aveam pe chilot un lichid maroniu cam 2 pete...dar nu are nici.un miros. Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu ai motiv de ingrijorare, nu in toate lunile vine la fel de mult, poate luna viitoare te tine normal sau mai mult decat trebuie

| Snowfall a răspuns:

Nu e nici o problema, o sa dureze mult pana o sa inceapa sa iti vina regulat; uneori chiar si pana la 4 ani, nu te astepta la asta in primele luni.

| Rusescualina1234 explică:

Nu sunt in primele luni de menstruatie mi-a aparut cam prin a 6 a sau a 7a daca nu ma insel...