| Mirunagoodgirl a întrebat:

Deci am intruna fantezii cu anumiti băieti, si seara de multe ori ma gandesc cum mi-as trage-o cu cate unul.Precizez ca sunt virgina, si as vrea sa stiu daca e normal sau nu, ceea ce fac.Am aproape 17 ani

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce adolescent in care fierb hormonii nu are fantezii?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti la ovulatie posibil, va trece cand vei fi la menstruatie, la ovulatie e ceva normal

| Mirunagoodgirl explică (pentru RAY):

La asta ma gandeam și eu happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Lasă fanteziile si fă sa fie adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, ce panaramă!

| Mirunagoodgirl explică (pentru anonim_4396):

Daca nu ma cunosti si nu ai dovezi, mai bine nu spune si te afla in treabawinking

| Mada1920 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai panarama de om esti tu ca poti jignii o fata pe care nu o cunosti si pe deasupra este si virgina. Daca ai frustrari stai potolit izolat de lume.

| Mirunagoodgirl explică (pentru Mada1920):

De judecat, știe sa judece si cel putin nici nu ma cunoaște. happy Trebuie ignorat acest personaj

| Mada1920 a răspuns (pentru Mirunagoodgirl):

Nu merita nimic oamenii care el si cand spun nimic chiar nimic, atat de ingrati ii consider.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai 17 ani, e normal. Dacă aveai 7 ani, era o problemă.