| Biiiiiia a întrebat:

Deci am si eu o "mica-mare" problema.Am stat cateva zile[mai exact patru] la o ruda[are are un bebe mic dupa care sunt innebunita.]. De cand am ajuns acasa[ieri]ma simt rau.Parca nu imi mai place acasa, parca as vrea sa ma duc inapoi la ruda aceea[mentionez ca in ultima luna mi-am petrecut toate weekend-urile acolo]. Am plans si ieri, si azi putin...Nu stiu ce sa fac sa nu ma mai simt asa.
Orice sfat este bine-venit.Multumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca te-a incantat mai mult atmosfera din casa ei, mai mult decat cea de la tine de acasa.E normal sa fi un pic deprimata cand te intorci acasa dupa o perioada petrecuta in alta parte.Incearca sa iti gasesti ceva cu care sa-ti ocupi timpul,poate sa iti iei un caine(nu se compara cu un bebe dar o sa te binedispuna si o sa-ti tina de urat,e mare lucru) sau sa iesi la plimbare cu prietenii sa vizionezi un film, sa citesti o carte si cred ca lucrurile o sa revina la normal, o sa-ti treaca starea asta.

| ganeaa a răspuns:

Buna cred ca te ai atasat prea mult de copil iti plac copii nu stiu cati ani? fa un bebe sa fi hapyhappy