| Fαntαsy a întrebat:

deci am trecut a8a si nu stiu la ce liceu sa dau. Sunt din Pitesti.
Mi-ar placea sa fiu arhitect. Ma pricep la desen, mate. dar urasc si nu ma pricep la fizica, chimie, biologie, si tehnologie.
Ce liceu are acest profil? De ce materii am nevoie ca sa devin asa ceva? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| zuzaa a răspuns:

Hii! Artistooo! ee da. du-te la liceul de arte! acolo tie locul! si mie imi place arta.doar ca din alt colt.imi place muzica(o ador absolut)... poate ne intalnim la liceu.peste 2 ani tongue.eu mai am 2ani tonguebig grin

2 răspunsuri:
| Wanderer a răspuns:

Du-te la liceu de arte dar nu stiu daca exista si in Pitesti. Ai putea sa te interesezi. Cred ca ti-ar placea din cate spui.

| DomnulAnonim a răspuns:

Dinu Lipatti Pitesti- THE BEST e sora mea acolo se face super bine si pe acelasi lucru merge si ea.