| al3xutzu a întrebat:

La ce profil ma pot inscrie daca sunt:
*Praf la :
Mate(abia am trecut cu 4.50...am avut profesor slab, nimic nu ne invata, iar acum sunt in alta clasa, cu un nivel mai mare)
Fizica
Tehnologie
Muzica
Desen
Franceza

*Bun la
Romana(printre cei mai buni din clasa).
Biologie
Chimie
Sport
Engleza cat de cat
Geografie

Cateva despre mine: Mod de invatare Tactil-Kinestezic, foarte logic, pot da replica in domeniile la care ma pricep foarte bine (acest lucru ma trage spre avocat).

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

Poti sa dai la Stiinte ale naturii (bio/chimie), daca gasesti cu bilingv romana - engleza sau intensiv engleza, cu atat mai bine.Te-ai descurca si la filologie sau stiinte sociale.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

La ce şcoală înveţi tu de "ai trecut", la Mate, cu 4, 50?
Eu ştiam că mediile de trecere sînt e la 5 în sus.

| corolav a răspuns:

La ce şcoală înveţi tu de "ai trecut", la Mate, cu 4, 50?
Eu ştiam că mediile de trecere sînt de la 5 în sus.

| MihaelaDart a răspuns:

Poti opta pentru profil uman, aici matematica se face desi nu se pune atat de mult bazele pe ea, o treci usor, in schimb ai ff multa literatura, limbi straine, georgafie/istorie, economie etc.

| punctul a răspuns:

Filologie.