| beybRawr a întrebat:

Deci am un abonament de cateva luni. si vreau sa renunt la el! Pentru ca, nu am mesaje si platesc si 90 lei straight face Pot? Daca da, cum? Help me. [fundita]

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Depinde, uita-te in contract daca scrie pe ce perioada e contractul.
Daca e pe un an, mai poti astepta putin pentru ca e foarte greu sa scapi de un abonament. Ideea e ca cei de la compania telefonica au un fix sa te abureasca sa nu renunti la ei.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Sau poti daca platesti o despagubire destul de mare. Asteapta pana se termina daca nu vrei sa ai probleme.