| NotAnArchetype a întrebat:

Bună.
Deci, când intru pe Syberia 2 (game) îmi apare eroarea „Please insert the first disc in your drive and press Retry to continue. To quit the game, press Cancel. "...Ce trebuie să fac?sad P.S : Ieri mergea jocul.

Răspuns Câştigător
| XxXAnoXxX a răspuns:

Pai trebuie sa bagi CD jocului ca sa mearga daca nu ai un CD incearca un crack download : http://www.kgdbase.com/get_it.php?id=5133255 le descarci si le bagi in folderu unde ai instalat Syberia 2 funda?

| NotAnArchetype explică (pentru XxXAnoXxX):

Mă ajutase deja un prieten sad Asta am făcut şi eu. Am băgat cd-ul... Oricum mersi puppy dog eyes Fundă.

1 răspuns: