| emiliavale3445 a întrebat:

Buna, deci de ceva timp incep sa ma doara sanii cand vreau sa dorm pe burta sau cand ii strang, imi puteti spune va rog ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Te dezvolti, hormonii isi fac procesul sau corpul tau se pregateste de venirea menstruatiei, nu xonteaza ca e prima sau a 24-a, de obicei inainte de mestruatie sanii se umfla si sunt durerosi la majoritatea femeilor

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Inseamna ca te dezvolti si hormonii isi fac treaba, asa cum se intampla la toate adolescentele.De obicei nu e motiv de ingrijorare.Incearca sa schimbi pozitia de dormit.

| emiliavale3445 explică (pentru dullcat):

Multumesc pentru raspuns

| dullcat a răspuns (pentru emiliavale3445):

Cu placere!