| anonim_4396 a întrebat:

Deci, este un baiat pe care il plac. Imi spuneti va rog parerea voastra daca ii place sau nu de mine.
Cand stam pe afara si ies si eu imi face loc sa stau jos pe banca langa el, la adevar sau provocare imi da' porunci sau adevaruri mai grele decat celorlalti, la v-ati ascunselea se tine deseori dupa mine, o data eram ascunda pe marginea drumului iar el cand m-a vazut a venit sa sara in gluma pe mine. Deci, ma place sau nu? Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DiaaaaBlondii a răspuns:

Nu cred ca sunt eu in masura sau restul sa comentam daca ii place de tine sau nu dar totusi eu cred ca, de fapt sunt sigura ca exista pentru el un anumit atasament fata de tine, din moment ce se comporta asa cu tine. Cel mai sigur mod de a afla daca te place sau nu e sa vorbesti cu el deschis despre asta, sau cel putin dai si tu de inteles ca iti place de el kiss. Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes. Fundita?happy

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Da,eu cred ca te place.Nu mai fiti timizi, incepeti sa iesiti in oras amandoi.

| kzd a răspuns:

Noi nu avem cum sa stim ce este in sufletul lui, dar avand in vedere ca se poarta cu tine altfel inseamna ca are sentimente pentru tine. O zi buna! happy