| May2000 a întrebat:

Buna deci eu am fost calcata de o masina pe trecerea de pietoni si am stat in spital 2 saptamani! Acum nu ma mai doare nimic, dar am cosmaruri.Ce sa fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Ai nevoie de ajutor, deci, ai nevoie de mine! (glumesc) Motivul pentru care ai cosmaruri este ca acel eveniment a avut un impact puternic asupra ta (nu ma refer la lovitura masinii), eveniment peste care inca nu ai putut trece. Cel mai bine (cred eu) este sa te gandesti ca nu a fost asa mare chestie, adica gandeste-te ca sunt persoane care stau saptamani de zile in coma dintr-un astfel de accident. Tu ai fost norocoasa ca nu a fost ceva grav si cred eu ca atunci cand vei intelege acest lucru, vei reusi sa treci peste cosmaruri. Scuza-ma, sunt beat chiar acum si s-ar putea sa nu prea aiba logica ce spun,

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierzi bani la psiho, e suficient sa ai cu cine conversa asa te descarci mai razi.

| JohnnyWylde a răspuns:

Da fato, Mysogyn are perfecta dreptate, deci poti discuta oricand cu mine despre orice.

| LoveBadx a răspuns:

Du-te la psiholog