| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Deci Facebook ma scoate din sarite! (de parca ar fi o noutatelaughing) deci pe contul meu de FB merge sa pun iar poza din albumul de poze de profil, merge sa o pun iar!
Dar problema este la pagini, de ce nu merge? cand dau pe poza - optiuni - Creaza Fotografia de profil pentru pagina - si imi arata un chenar sa pun eu poza sad dar eu nu vreau asa, vreau sa apara toata poza?! de ce nu merge? crying( ce are?
Funda :X

Răspuns Câştigător
| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Nu merge deoarece poza are dimensiuni mari si nu se potriveste sau este prea mica...

| CezaraEM explică (pentru Timotei_Cazacu_1996):

Aha, merci mult :* primesti Funda!

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns (pentru CezaraEM):

Multumesc :*.