| Anna98Anna a întrebat:

Deci ieri mi-am reincarcat cartela cu 5 euro ieri si mi-am activat o optiune cu sms, minute, 150 MB.....si am intrat pe www.orange.ro ca sa-mi fac setarea pentru internet.Ieri am stat pe net dar nu mult. Azi dimineata cand am vrut sa intru pe net am vazut ca nu mergea si am intrat din nou pe site, credeam ca trebuie sa-mi fac iar setarea aia.Am facut-o din nou si am vazut ca tot nu-mi merge si am sunat la 333 si am primit mesajele cu cate min, sms....am si aveam 15, 808 MB. Daca am numai atatia nu mai pot intra pe net? Sau ce naiba s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Nu stiu, probabil ai luat ceva dupa net si ti-a luat foarte multi MB.Ar trebui sa vorbesti cu parinti tai, or sa ii intrebi pe cei de la Orange ce s-a intamplat.Si mie mi s-a intamplat, e o prostie

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ar trebui sa poti intra pe internet pentru ca 15 mb nu e chiar asa putin ca sa nu poti intra.Nu imi dau seama de ce nu iti merge internetul.Inchide telefonul si deschidel si incearca asa. Daca nu trimitele un mesaj celor de la Orange pe adresa lor la orage help.Bafta

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un Orange Shop, sa-ti faca ei setarile pentru internet. Si poti verifica acolo si unde s-au dus mb-ii tai happy