| ChuckBass25 a întrebat:

Asa, am o problema cu un baiat..imi place de el (sau imi placea) si i-am sp unei colege care i-a sp altei colege si uite asa a aflat si elstraight face. Nu arat cine stie ce frumusete sa am toti baietii la picioarele mele. Sunt naturala, nu am fite, chestii de genul. Mereu cand trec pe langa el se uita la mine cand e doar el si mi-a sp o data sau de 2 ori un "Buna", dar cand e cu baietii straight face ma face sa ma simt ca ultima carpa. Adica am trecut odata pe langa el si era cu mai multi baieti si am auzit " O vezi ma pe asta? Ii place de minerolling on the floor" si toti s-au uitat la mine si au sp aia ceva si el a rasp "Da-o dracu ma de aici". Toata lumea se uita ciudat la mine... Ma rogoh go on, vreau niste sfaturi cum sa il fac de tot rasul! sa se simta cum ma simt eu in fiecare zi. Va rog, fara jigniri chiar vreau sa vada si el cum e. >fundabig grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cea mai mare jignire cred ca este ignoranta, ignora-l...

| MitroKta a răspuns:

Inseamna ca nu te merita. Lasa-l ca ii trece lui. Eu as pune un baiatin care am incredere sa raspandeasca vorba ca si lui ii place de mine iar apoi cand trece el pe langa mine sa ii intorc vorba in auzul tuturor.

| tioan a răspuns:

Ignoral si atat, iti recomand sa nu te cobori la nivelul lui.

| telefon000 a răspuns:

Incearca sa il respingi si sa iti gasesti un baiat care te merita.o sa vina el singur la tine

| RectalBleeding a răspuns:

Lasa`l sa vorbeasca, nu il baga in seama si ai sa vezi ca nu o sa iti mai zica nimic. Daca ii dai importanta mai rau face!winking :* Te pup!